Video Ekleyen : Tarih : 26 Ağustos 2013

Boyun estetiği nasıl yapılır ? 

Boyun ve gıbı bölgesinde sarkmaları gidermek için boyun estetiği ameliyatını yaparız. Genellikle 45 – 50 li yaşlardan sonra özellikle bayan hastalarda boyunları ile ilgili çizgiler yada gıdı ile alakalı sorunlardan dolayı başvururlar. Genelde boyun germe ameliyatında çoğunlukla kulak arkasından kesi yaparız. Bu kulak memesine kadar iner. Nadiren çok azda olsa kulak yönüne dönebiliriz. Ancak keyifli ve kolay bir ameliyat olduğunu bilmenizi isterim. 

Özellikle cilt altında yerleşik olan smas dediğimiz kas tabakasını da yukarıya doğru alarak kulak arkasında ser dokuları tespit ederek yaptığımız bu ameliyatların faydasının çok uzun yıllarda botunca devam ettiğini göreceksiniz. Bazı olgularda boyun germe ameliyatında gıdı ile ilgili de sorunu var ise, liposuction ile bu ameliyatı formüle etmekte fayda var. 

Nadiren biraz önce de bahsettiğim gibi, cilt altında ki kas dokusunda ciddi gevşeklikler var ise, çene altında minik bir kesi ile bu kas dokusunu tekrar birbirine yaklaştırdığımızda da çok süper neticeler elde edebiliriz. 

Boyun germe ameliyatları izsiz ameliyatlardır. Aynı gün bile hastaneden taburcu olabilirsiniz. En kötü bir gece hastane de misafir olacaksınız. Boyun germe ameliyatı sonrası iyileşme süresi de 10 gün içerisinde olduğunu bilmenizi isterim. Sonuç ise mükemmel olacaktır. 

Gıdı Estetiği fiyatları

Gıdı ve boyun aynı anda eğer bu ameliyat yapılacak ise, fiyat ve maliyet başka değilse başka olacaktır. Ameliyatın büyüklüğü fiyatı doğrudan etkiler. Birde ameliyatın hangi hastane de hangi kalitede olacağı da aynı şekilde ameliyatın fiyatında etkili olacaktır. 

135 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*