Video Ekleyen : Tarih : 26 Ağustos 2013

Yapılan her ameliyatta esasen ameliyatın maliyeti belirleyen en önemli kriterlerden biri hastane seçimidir. Ben özellikle yaptığım tüm ameliyatlarda hastalarıma rutin olarak kullandığım 4-5 hastanenin içerisinden birlikte seçim hakkı tanıyorum. Dolayısıyla Burun estetiği ameliyatlarında da fiyatı belirleyen kriterlerden birisin hastane seçimidir. 

diğer önemli nokta ise, estetik olarak yapılacak korreksiyonların deformitelerini ağırlığı ve basitliği olarak adlandırabilirim yani muayene bulguları. Ve diğer bir nokta ise özellikle hastanın nefes alma ile ilgili sorunları var mıdır ? Bunlar temel olarak septum deviasyonu olabileceği gibi burun eti büyümeleri olabilir. 

Prensip olarak burun estetiği ameliyatları esnasında eğer hastanın bu sorunları var ise yani nefes alma sorunu adı her ne olursa olsun çözülmesi gerektiğini savunurum ve bunu bu şekilde uygularım. Dolayısıyla ameliyat maliyetlerini etkileyen kriterlerden biri de bu olacak. Ancak her durumda şunu net olarak bilmenizi isterim ki ekonomik seçenekler sunabileceğimiz gibi a grubu ve a+ grubu hastanelerde daha keyifli daha şık ortamlarda ameliyatı olabilirsiniz. Her durumda maddi açıdan sizi yormadan sizi zorlamadan sizi hırpalamadan estetik açıdan süper nefes alma açısından mükemmel olan burun estetiği ameliyatı ile başarı ile yapabiliriz. 

333 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*