Video Ekleyen : Tarih : 16 Nisan 2013

Burun ucu estetiğini temel olarak burnunuzun sadece uç bölgesinde ve alt bölgesinde yerleşik kıkırdak ile ilgili problemleri olan hastalarda uyguluyoruz. Özellikle burun ucu estetiği yapacağımız hastalarda burun ile ilgili olarak kemik ile ilgili majör bir sorununuzun olması gerekir. Sadece kıkırdak şekillendirme yapmalıyız. 

Burun ucu estetiğinde genel anesteziyi tercih ediyorum. Ortalama ameliyat süresi 45 dakikadır. Burun ucunda ki kıkırdak dokuyu tamamen ihtiyacımız ne ise, hastanın estetik beklentisi ne ise, ona uygun olacak şekilde şekillendirerek ameliyatı bitiriyoruz. Ameliyattan sonra burnumuzda abartı şişme olmaması için termoplastik atel uygulamamızı yapıyoruz ve ameliyatımızı neticelendiriyoruz. 

Termoplastik atel uygulaması burun ucu ameliyatlarında 2 ya da 3 gün kalması yeterli. Bunu aldıktan sonra belki flaster bandaj bile yapmadan bile hastanın normal yaşantısına izin verebiliriz. Burun ameliyat esnasında karşılaştığımız bulgulara göre hareket edeceğimiz bir tablodur. 

Burun ucu estetiği sonrası 

Burun ucu estetiği sonrasında burunda şişme yada morarma ile karşılaşmayız. Ve 2-3 gün içerisinde normla iş ve sosyal yaşantılarına rahatlıkla dönebilirler. Ve neticenin kalıcıdır. Başarı oranı da yüzde 99 dur. Her estetik ameliyatta olduğu gibi ameliyat hep naturellik üzerine olacaktır. Estetik açıdan da süper bir sonuç elde edeceğiz. Ve sizleri mutlu edeceğiz.

937 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*