Video Ekleyen : Tarih : 17 Mayıs 2013

Dermabrazyon işleminin nasıl yapıldığını anlatmadan önce esasen cilt yenileme işlemini kimlere ve hangi teknikle yapmamız gerekir bunu iyi bilmemiz lazım. Özellikle Dermabrazyon işlemi akneye bağlı yaralar olabilir sivilce izleri olabilir veya yaşlılıkla alakalı minik kırışıklıklar olabilir. Bunların dışından sıklıkla yanık izleri de görmekteyiz.Bunların hepsinde Dermabrazyon uygulamak gerekir. 

Teorik olarak Dermabrazyon işleminde mekanik Dermabrazyon dediğimiz cerrahi işlemler yapmak gerektiği gibi bazen dermapoller lar ile mezoterapiler veya kök hücre PRP tedavileri çok süper neticeler verebilir. Bazı uygun olgularda yapılacak kimyasal peeling ile yüzde çok ciddi canlanmaya ve gençleşmeye neden olur. Burada cilt yenileme işleminde özellikle seçeceğimiz tekniğe göre nasıl yapacağımızda değişiyor. 

Bir mekanik dermabrazyon yapacak isek uygun olan zamanlama kesinlikle yaz ayları değildir. Yaz ayları dışında diğer üç mevsimde dermabrazyon işlemini yapabiliriz. dermabrazyon işleminden genel anestezi ile veya bölge küçük ise, lokal anestezi ile uygulama yapılan bölgede ki deri tabakası mekanik olarak soyulur. Ve alttan bazal tabakadan girip kaliteli deri hücreleri oluşacağı için o bölge hem daha pürüzsüz hem daha canlı kırışıksız olarak görünecektir. 

Dermabrazyon Fiyatları

Dermabrazyon muayene bulgularına göre teknik değişeceği için sabit bir fiyat aralığı olmayacaktır. Bu yüzden dermabrazyon fiyatı sizin muayene sonrası belirleyeceğimiz tedavi planına göre belirlenir. Fakat gözünüzün de korkmamasını söylemek isteri. Maliyet açısından yüksek ve sizi zorlayacak ücretler olmayacaktır.

506 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*