Video Ekleyen : Tarih : 15 Nisan 2013

Deviasyon ne demek

Burun estetiği olan bir kişi bu ameliyatı bir kez olmalıdır. Çünkü her durumda bu ameliyatı yaparken tek seferde başarılı bir şekilde yapabilmek için hem bizim hemde hekim arkadaşlarımın uğraşması gerekir. Ancak nadiren de olsa 2. kez bazen 3. kez hatta 4. kez burun estetiği ameliyatı olmak zorunda olan hastalar ile bende karşılaşıyorum. Özellikle yurt dışında özellikle azerbaycan da 5. kez burun estetiği olması gereken hastalar ile karşılaştım.

Tabi ki burada önemli olan 2. kez Deviasyon yapan doktorun cerrahi nezaketle çalışıp bu işi ilk seferde bitirmesi gereklidir. Dolayısıyla bura da önemli ve esas olan nokta bir burun ameliyatını “x” bir hekim yaptı 1. ameliyatta başarılı olamadı. Burun içinde ki dokulara nazik davranırsak ve gerekmedikçe hiçbir dokuyu vücut dışında çıkartmaz isek, olası 2. ameliyatta  burunu şekillendirirken bu dokuları kullanacağımız için titiz davranmak çok çok önemlidir. 

Deviasyon burun estetiği fiyatları 

Deviasyon olan hastaların tekrar burun estetiği ameliyatı yaptırırken hastalara sabit olarak söylenebilecek bir fiyat yoktur. Burnu görüp ne kadar bozuk olduğunu tespit etmemiz gerekir. Ameliyatta ne kadar uğraştıracağı bu ameliyatı maliyetini etkileyen kriterler arasındadır. 

Deviasyon ücreti normal bir burun estetiği ameliyatından daha da az olabilir veya daha da fazla olabilir. Deviasyon ameliyat ücretinin öğrenmek için ya İnternet sitemiz üzerinden bize her açıdan çekilmiş burun fotoğraflarınızı göndermeniz veya muayenehanemize gelerek muayene olmanız gerekir. Burun estetiği ciddi bir iştir riske atılmaması gerekir.

102 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*