Video Ekleyen : Tarih : 8 Nisan 2013

Doğallıktan bahsederken tabi ki ameliyat dışı bitki serum gibi ameliyat dışı yöntemlerden bahsetmeyeceğiz. Göğüs estetiği ameliyatlarında ancak neticenin doğallığından bahsedebiliriz. Göğüs ameliyatının doğal olabilmesi için birincisi göğüs bölgesinde herhangi bir iz olmaması gerekir. İster meme başı etrafından olsun ister, göğüs altı çizgisinde olsun herhangi bir ize neden olursak bu bir doğallığı bozmak olacaktır. 

Doğal göğüs büyütme ameliyatı

Ameliyatı ancak koltuk altı yöntemini uygulayarak yapabiliriz. Koltuk altından girilerek yaptığımız bu ameliyatta ortalama bir veya 1,5 cm lik kesi yapıyoruz. Ve bu çizgiyi koltuk altı çizgilerine paralel yapıyoruz. Eğer kesiyi bu şekilde atarsak ameliyat sonrası ne hasta nede benim bile bu ameliyatı tespit edebilme durumumuz olmayacaktır. Dolayısıyla hem memeyi arzu ettiğimiz kadar büyütmüş olacağız hem de herhangi bir ize neden olmayacağımız için elde edeceğimiz netice doğal olacaktır. 

Doğal neticeyi etki eden diğer bir yöntem de memenin final büyüklüğüdür. Hastalarıma genelde şunu söylüyorum ; ideal göğüs büyüklüğü 80 veya 85 boyunda olmalıdır ve hatta 85 bedene daha yakın olmalıdır. Ameliyat büyük silikon protezler kullanılarak büyük yapılırsa 90 ve üstü neticeler elde edilirse, bu çok frapan duracak ve ben buradayım diye bağıracaktır. Buda doğallığı bozacaktır. Ortalama olarak 85 büyüklüğünde bir göğüs göğüsleri birbirine yakın ve dekolte ayarını güzel yapıldığı taktirde bu doğal bir netice olacaktır. Bu da hastayı mutlu eden bir netice olacaktır. 

Doğal göğüs büyütme ameliyatı Sonrası

Sonuç olarak bir göğüs ergenlik döneminde gelişimini tamamlamış haline getirmeliyiz ki bu ameliyat gerçekten doğal olsun. Ayrıca ameliyat sonrası hiç iz olmaması gerekir. Birde büyüklüğünün vücut ölçülerine göre uyumlu olmasıdır. 

221 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*