Video Ekleyen : Tarih : 8 Nisan 2013

Göğüs Estetiği Fiyatı nasıl belirlenir

Özellikle göğüs estetiğinde bu estetik ameliyatın maliyetini belirlerken temel bazı kriterler vardır. Göğüs büyütme ameliyatında kullanılacak olan silikon protezin markası fiyat üzerinde çok çok etkilidir. Ameliyatın yapılacağı hastane maliyet üzerinde çok çok etkilidir. Yine göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatlarında kullanılacak medikal malzemeler ameliyatın yapılacağı hastane ameliyat maliyetini direk olarak etkiler. 

Benim burada gördüğüm sorun şudur ki; genelde hastalarımız bize ameliyatın direk olarak maliyetini ameliyatın direk olarak ücretini sormalarıdır. Ben hep şunu söylüyorum; bir ameliyatın fiyatı bir ameliyatın maliyeti eğer size çok çok yüksek ise en iyisi demek değildir. Bunun tam tersini de açık yüreklilikle ifade edebilirim ameliyatın fiyatı çok düşük ise, de en kötü ameliyat odur da demek mümkün değildir. 

Göğüs Estetiği Fiyatından önce bilinmesi gerekenler

Doktor ve ameliyat seçimi yaparken lütfen ücret birinci derecedeki kriteriniz olmasın. Maliyet benim açımdan 2. hatta 3. sırada olmalıdır. 1. sırada hekimin cv si, hekimin sizde oluşturacağı güven, daha önce yaptığı ameliyatların neticeleri, ve bulabilirseniz daha önce bu ameliyatı olmuş hastalar olmalıdır. Bunları bence daha önce değerlendirmeniz lazım. 

Göğüs Estetiği Fiyatında esteport kalitesi

Biz klinik olarak esteport ailesi olarak yüksek rakamlara ameliyat yapma isteğinde değiliz. Bizim birinci amacımız sizin gönlünüzü kazanabilmektir. Onun için lütfen telefonda yada maillerinizde ameliyatın direk maliyetini sormaktansa, lütfen muayene için gelin ben memnuniyetle esteport ailesi olarak size yardımcı olmaya çalışacağım.  Maliyet bizim açımızdan memnuniyetten sonra gelir.

125 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*