Video Ekleyen : Tarih : 8 Nisan 2013

Siz biraz ilginç gelebilir ama liposuction ile meme küçültülebilir. Bu arada tabi ki hasta seçimi iyi yapmalıyız. Özellikle liposuction ile meme küçültme ameliyatında hastanın memesinde çok fazla sarkma olmaması gerekir. Deri yoğunluğunun fazla olmaması gerekir. Daha önceki yayınlarımızda da belirttiğim gibi meme dokusu temel olarak süt bezleri meme derisi ve yağ dokusundan oluşur. Bu yağ dokusuna yapılacak olan müdahale ile yağ dokusunun bir kısmını liposuction yöntemi ile memeden uzaklaştırarak memede küçültme elde edebiliriz. 

Memede çok ciddi bir sarkma olmaması gerekir. Çok fazla deri bolluğu olmaması gerekir. Bunları iyi değerlendirerek uygun hastalarda liposucition yöntemi ile biz bu memeyi küçültebiliriz. Memeyi ne kadar küçültebiliriz derseniz evet teorik olarak istediğimi kadar küçültebiliriz. Sonuçta liposuction için yapacağımız 2-3 mm lik kesiler herhangi bir ize neden olmayacağı için iz olmadan bir ameliyat neticesi de elde edebiliriz. 

Lipo ile meme küçültme uygulamalarında emzirme ile alakalı sorun yaşama olasılıkları çok çok düşüktür. sadece tecrübelerimden elde ettiğim izlenimler ameliyat sonrasında ki oluşabilecek morluklar için yaklaşık bir on gün 2 haftalık bir zamana ihtiyacımız olacak ancak temel olarak arzu ettiğimiz ölçüde küçültme elde edebiliriz. Gayette başarılı sonuç olacaktır.

50 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*