Video Ekleyen : Tarih : 26 Ağustos 2013

Özellikle burun deformitelerinde hastayı muayene ettiğimiz zaman, deformitinin çok minik olduğu olgularda çok farklı teknikler uyguluyoruz. Bunların birisi de mini rinoplasti ameliyatı dır. Mini burun estetiğinde çok küçük kesiler ile daha travmatik teknikler ile örnek vermek gerekir ise, sadece burun ucunda deformite var ise sorunu çok net yarım saat içerisinde düzeltebiliriz. Hasta durumda aynı gün taburcu olabilir. Ameliyattan sonra tüm bandajlar yaklaşık 3-4 gün içerisinde alınır ve sosyal ve iş yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir. 

Hastanın muayene bulguları çok önemli. Özellikle mini burun estetiğinde nefes alma ile ilgili sorunların olmaması gerekiyor. Çünkü septal deviasyonu var ise, yada burun etleri ile konkalar ilgili problemler var ise o zaman mini rinoplastinin çapından daha büyük çalışmak gerekebilir. Bu yüzden bu ameliyatı daha kısıtlı hasta grubunda bunu uygulayabiliyoruz. Ancak mini rinoplasti ameliyatı ile her durumda ağrı ve sızı açısından hiçbir sorunun olmayacağını şişlik morluk açısından hemen hemen bir sorunun olmayacağını ve çok hızlı iyileşeceğinizi bilmenizi isterim. 

Özellikle bizim gibi tecrübeli meslektaşlarımızın yaptığı ameliyatlarda cidden çok keyifli çok süper neticeler ile çok mutlu olacağınız bir burun sizi bekliyor diyebilirim.

Mini Rinoplasti Ameliyatı

Mini burun estetiği normal burun ameliyatlarından daha az işçilik gerektirir. Hastanın sadece burnunun bir yerinde olan bir sorunu düzelttiğimiz için ameliyat kısa ve fiyatı da ona göre daha düşüktür. Bu yüzden ameliyat ücreti normal burun estetiğine göre daha düşüktür. 

ameliyathane kalitesi ve hastane seçimi de bu ameliyatın maliyetini etkileyen kriterler arasında yer alır. Mini rinoplasti ameliyatında ortalama bir fiyat bilgisine ulaşabilmeniz için sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçmeniz gerekecektir. 

207 views

Bir Yorum Yaz

Mail Adresinin Yayinlanmayacaktir. Zorunlu Alanlar *

*